De Zandkreeksluis

Van maandag 7 april 07.00 uur t/m dinsdag 15 april 23.59 uur wordt de slijtlaag (asfalt laag) op de bypassbrug van de N256 op de Zandkreeksluis vervangen. De Zandkreeksluis is in deze periode volledig gestremd voor scheepvaartverkeer, dit geldt ook voor het weekend. Het wegverkeer kan gewoon passeren via de hoofdrijbaan. 

 

Ook worden van dinsdag 6 mei 06.30 uur t/m woensdag 21 mei 15.30 uur worden de remming- en geleidewerken vervangen, hiervoor geldt exact hetzelfde met uitzondering  van de weekenden. 

 

 

 

Hinder scheepvaart

De sluiskolk is gedurende de uitvoering van de werkzaamheden gestremd voor alle scheepvaart. Scheepvaart is over de stremming geïnformeerd via een Bericht aan de Scheepvaart (BAS) en via vaarweginformatie.nl.

 

 

Hinder wegverkeer landbouwverkeer

Voor het wegverkeer is er beperkte hinder. Er worden bloktijden ingesteld om landbouwvoertuigen over de Oosterscheldebrug te laten rijden. Landbouwverkeer is namelijk niet mogelijk over de parallelrijbaan van de bypass. Hiervoor wordt het wegverkeer tijdens de bloktijden tijdelijk stilgelegd. De bloktijden zijn buiten de spitstijden, maar leveren wel vertraging op voor het doorgaande wegverkeer (ongeveer 10 minuten per passage).

De bloktijden voor het landbouwverkeer zijn dagelijks tussen 05.30u en 06.40u, 12.30u en 13.30u en tussen 20.40u en 21.40u.

 

 

 

Hinder overige doelgroepen

Doelgroep                                Hinder Verwachte vertraging reistijd
Doorgaand langzaam verkeer (fietsers, snorfietsen, scooters) Fietsers worden kunnen passeren via het fietspad op de hoofdrijbaan.

 

Geen vertraging
Doorgaand OV-verkeer (buslijnen) Tijdens werkzaamheden maken bussen gebruik van de hoofdrijbaan over de Oosterscheldebrug.

Passerende bussen tijdens de bloktijden voor het landbouwverkeer, ondervinden beperkte hinder.

 

Tijdens bloktijden vertraging circa 10 min.

 

 

Inschrijven voor de nieuwsbrief

    Delta Marina Kortgene
    Overal vandaan goed bereikbaar

    Genieten van al het moois dat Delta Marina te bieden heeft? Dat gaat gemakkelijk. Wanneer u vanuit de haven wilt beginnen met varen, maar ook zeker wanneer u een mooie locatie zoekt om aan te meren. Rotterdam is op een afstand van 57 zeemijlen en Antwerpen ligt op 37 mijlen afstand. Daarbij is de haven op loopafstand vanuit Kortgene en maar een kwartiertje met de auto vanuit Goes. Delta Marina is voor iedereen goed bereikbaar. Zelfs met het openbaar vervoer komt u gemakkelijk bij de haven.

    ERKENNINGEN EN DEELNAMES

    Naast deze erkeningen en deelnames zijn we met ons Service Center ook Volvo Penta Dealer. Als dealer van Volvo Penta bouwen we motoren in, onderhouden we ze en leveren we losse onderdelen voor uw Volvo Penta motor of aandrijving.